sk en de ru
Svadby, plesy, stužkové, zábavy, jubileá...

O SKUPINE

Hudobná skupina EPILÓG zo Svidníka patrí dlhé roky medzi kvalitné svadobné hudobné skupiny na východnom Slovensku. Hráva svadby, plesy, stužkové a rôzne výročia po celom východoslovenskom kraji.

Ich repertoár je zložený od pekných rusnáckych ľudoviek cez šaríšske a slovenské až po najnovšie svetové a slovenské hity od disco až po rock.

Hrá v trojke. Bicie a bas gitara je programovaná cez sequencer Kawai Q-80, ktorý naživo dopĺňajú výborní inštrumentalisti a to ved. kapely Vlado SLUK na syntetizátoroch a Sašo BOJKAS svojimi gitarovými sólami už roztlieskal nie jedného obdivovateľa gitarovej hry od ľudoviek až po geniálne sóla Geryho Moora, či Santanu.

Štýl kapely je charakteristický príjemným hlasom speváka Iva RODÁKA, ktorý je schopný kvalitne imitovať od rockových spevákov až po Gotta doplnené peknými viachlasnými vokálmi Vlada Sluka a Saša Bojkasa.

Pri odoberaní mladomanželov od rodičov skupina prechádza na klasické zloženie - akordeón, husle a tamburína. Počas prestávok s husľami a harmonikou zabávajú hostí priamo medzi stolmi, kde sa dá urobiť veľmi dobrá svadobná nálada.

Skupina nahrala a vydala dva albumy s ľudovými piesňami:

  • Mamko moja dorohá
  • EJ, DAJTE SIA NÁM, DAJTE...

viac » Albumy...

Skupina spolupracuje s niekoľkými kameramanmi, fotografmi a folklórnou skupinou na čepčenie, preto nie je problém zabezpečiť tieto služby na akciu.

Skupina EPILÓG na čele s Vladom Slukom sa venuje aj vyhľadávaniu mladých speváckych talentov a ich hlasovej príprave. Z najvýraznejších úspechov spomenieme operného speváka Richarda Švedu a folklórnu speváčku Mariannu Vasilenkovú.

CD-čko Ej, dajte sia nám, dajte... si môžete objadnat na dobierku na e-mailovej adrese uvedenej v sekcii Kontakty

ALBUMY
Mamko moja dorohá

Mamko moja dorohá

RONDO RECORDING, 1999

Ej dajte sja nám dajte

Ej, dajte sja nám, dajte

GRAND-STUDIO, 2002

viac »

KONTAKTY
Kontakt. osoba: Vladislav Sluk
Adresa: Ľ. Štúra 489/9, 089 01 Svidník
Mobil: 0907 550 206
E-mail: vladoepilog.sk
Web: www.epilog.sk